25 lat przyjaźni. Mecz GKS - Banik

24.08.2021 09:54

W sobotę 4 września o godz. 18.00 wielkie wydarzenie przy Bukowej - mecz GKS-u Katowice z Banikiem Ostrava. Bilety już w sprzedaży.

Towarzyskie spotkanie GieKSy z Bankiem uświetni jubileusz 25-lecia przyjaźni pomiędzy kibicami obu klubów. Wierzymy, że fani Katowic i Ostravy ponownie stworzą niezapomnianą atmosferę przy Bukowej.

Mecz odbędzie się w sobotę 4 września o godz. 18.00. Już teraz informujemy, że bramy stadionu zostaną otwarte o godz. 16.00 i prosimy, by na Bukowej pojawić się jak najszybciej. Bilety na to spotkanie już są dostępne w sprzedaży. Cena wejściówki wynosi 10 zł (niezależnie od trybuny). W sprzedaży są także bilety VIP w cenie 100 zł. Specjalne zaproszenie na mecz kierujemy do najmłodszych kibiców. Informujemy, że wszystkie dzieci do ukończenia 13. roku życia (urodzeni w 2008 r. i młodsi) otrzymują darmowy wstęp na mecz. Na spotkanie GKS - Banik nie obowiązują karnety!

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej. 

Zgodnie z przepisami na trybunach obiektu przy Bukowej może zasiadać 3727 kibiców (50 proc. pojemności obiektu). Pozostała część miejsc dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Fakt zaszczepienia potwierdza się przy zakupie wejściówki w systemie biletowym lub w sklepie Blaszok, wypełniając OŚWIADCZENIE.. Przed meczem zapoznaj się z ważnymi informacjami organizacyjnymi oraz regulaminami

Dochód ze sprzedaży biletów na mecz GKS - Banik zostanie przeznaczony na akcję społeczną "Serduszko GieKSy".

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga