Sparing

GKS Tychy

0-0

GKS Katowice

GKS Tychy:

GKS Katowice: Kudła - Wasielewski, Jaroszek, Jędrych, Kołodziejski, Rogala - Błąd, Repka, Figiel, Dudziński - Roginić. Ponadto wystąpili: Szwedzik, Kościelniak, Bród, Urynowicz, Stromecki, Wojciechowski, Janiszewski, Warmuz, Grzebieluch.

Ostatni mecz testowy w okresie przygotowawczym katowiczanie rozegrali na wyjeździe z pierwszoligowym rywalem - GKS-em Tychy. Na prośbę rywali spotkanie miało charakter zamknięty.

Z racji na to, że do startu ligi jest już blisko, mecz był dość intensywny, a obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych. Widać było także, że wielu piłkarzy wciąż walczy o miejsce w wyjściowych składach, przez co nie brakowało na boisku sporej determinacji i ostrych starć. To z kolei przekładało się na kartki pokazywane przez arbitra.

Choć po przerwie obaj trenerzy zaczęli dokonywać zmian w składach, to obraz spotkania wcale się nie zmieniał. Ostatecznie w Tychach nie padły gole i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Pierwszy mecz ligowy nowego sezonu już za tydzień. W pierwszej kolejce Fortuna 1 Ligi GKS Katowice zagra na wyjeździe z ŁKS-em Łódź. Mecz odbędzie się w sobotę 16 lipca o godz. 20.00

Pełen terminarz nadchodzących rozgrywek TUTAJ.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga