W Sklepie GieKSy będziecie mogli zobaczyć z bliska puchary wywalczone w tym roku przez wielosekcyjną GieKSę.

W sobotę 15 czerwca na Stadionie Miejskim w Katowicach zostanie rozegrany wyjątkowy Turniej Piłkarski im. Dziewięciu z „Wujka”, w którym weźmie udział 10 młodzieżowych drużyn piłkarskich. Zawody są organizowane wraz z Wielosekcyjną Akademię "Młoda GieKSa" oraz Śląskim Centrum Wolności i Solidarności. Więcej informacji TUTAJ

Serdecznie zapraszamy na trybuny stadionu przy Bukowej, by wspierać młodych piłkarzy. Informujemy, że w sobotę 15 czerwca w godzinach 10:00-15:00 otwarty będzie Oficjalny Sklep GKS-u Katowice, w którym będziecie mogli zakupić klubową odzież, gadżety i akcesoria. Ponadto tego dnia w Sklepie zostaną wystawione tegoroczne trofea wielosekcyjnej GieKSy: puchar, jaki otrzymali piłkarze GKS-u Katowice za awans do PKO BP Ekstraklasy, puchar hokeistów GieKSy za wicemistrzostwo Polski oraz Puchar Polski i puchar za wicemistrzostwo kraju, jakie zdobyły piłkarki GKS-u.

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu także w Internecie na stronie sklep.gkskatowice.eu i przypominamy, że do wyczerpania zapasów trwa wyprzedaż strojów hokejowych oraz siatkarskich.