Obrońca pozostaje w GKS-ie Katowice, ale w zupełnie nowej roli.

32-letni Bartosz Jaroszek związał się z GieKSą umową na sezon 2026/2027. Obrońca nie będzie już jednak członkiem pierwszej drużyny. Jaroszek pozostanie w klubie jako lider drugiego zespołu GKS-u. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami ma wspomagać wychowanków Akademii GKS-u. Oczywiście jako zawodnik rezerw nadal będzie do dyspozycji sztabu ekstraklasowego zespołu.

Jaroszek związany jest z Katowicami od 2020 r. Dla GKS-u rozegrał 113 meczów, w których zdobył 6 goli. Wydatnie pomógł drużynie w awansie do 1 ligi, a następnie do PKO BP Ekstraklasy.

Dziękujemy za wkład w sukcesy GieKSy i trzymamy kciuki za powodzenie w nowej roli.