Pomocnik nie będzie już reprezentował barw GieKSy.

Mateusz Marzec dołączył do GKS-u Katowice zimą 2023 roku, przechodząc do naszego klubu z Odry Opole. W barwach GieKSy rozegrał 76 spotkań, w których zdobył dziewięć bramek i zanotował dwie asysty.

W sezonie 2023/2024 był częścią drużyny, która wywalczyła awans do PKO BP Ekstraklasy, przyczyniając się do powrotu GKS-u Katowice na najwyższy szczebel rozgrywkowy po 19 latach.

Mateusz, dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze.