Śląski Klasyk już 27 września przy Bukowej. W sprzedaży bilety na to spotkanie.

Mecz pierwszej rundy Fortuna Pucharu Polski pomiędzy GKS-em Katowice a Górnikiem Zabrze zostanie rozegrany w środę 27 września o godz. 21:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej. W sprzedaży są wejściówki na to spotkanie. Ceny biletów wynoszą: 30 zł (normalny na cały stadion), 15 zł (ulgowy na cały stadion), 60 zł (rodzinny). W sprzedaży są także bilety VIP w cenie 250 zł.

Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Bilet rodzinny na sektory 1 i 2 Trybuny Głównej przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. 

Bilety można zakupić na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz w Oficjalnym Sklepie GKS Katowice (Katowice, Bukowa 1A), W dniu meczu wejściówki dostępne są w kasach Stadionu Miejskiego.

Przypominamy, że prawo wstępu na mecz mają kibice, którzy zakupili karnety na cały sezon lub pakiety (Zagłębie+Górnik).