Zakończymy sezon w trójkolorowym stylu!

30.05.2016 19:26

Autor: ps

Przy Bukowej znów będą rządzić na murawie najmłodsi wraz z całymi rodzinami! Już 5 czerwca przy okazji zakończenia sezonu i meczu GKS Katowice – Wisła Płock dorośli piłkarze GieKSy ustąpią na chwilę miejsca na murawie swoim przyszłym następcom i to dzieci będą głównymi aktorami piłkarskiego widowiska w ramach Wielkiego Finału Zagraj na Bukowej. Trójkolorowe emocje obejmą także całe rodziny!

Dobiega końca szósta edycja naszej akcji "Zagraj na Bukowej", w której dzieciaki z miast województwa śląskiego trenowały od końcówki kwietnia z przedstawicielami GKS-u Katowice i spośród nich zostały wyłonione osiedlowe reprezentacje. Już w niedzielę dojdzie do niezwykłego przedsmaku Euro 2016, kiedy w eliminacjach "mali kadrowicze" dzielnic śląskich miast będą reprezentowali poszczególne kraje, które niebawem zagrają w prawdziwym turnieju we Francji. W przerwie meczu GKS - Wisła dwie najlepsze ekipy zagrają w Wielkim Finale.

Tradycyjnie piłkarska niedziela upłynie nie tylko pod znakiem świetnej zabawy na sportowo najmłodszych. Od atrakcji może rozboleć głowa - w pozytywnym tego słowa znaczeniu - i nikt, od najmłodszych po najstarszych, nie będzie się nudził. To będzie prawdziwy, wielki festyn rodzinny, który sprawi, że przywitamy czerwiec w trójkolorowych, świetnych nastrojach.

Jak zwykle podczas tego typu trójkolorowej imprezy, nie zabraknie wyjątkowych gier i zabaw, które przyciągną dzieciaki jak magnes i wywołają uśmiechy na ich twarzach. Będzie także trójkolorowa góra klubowych gadżetów i smakołyki, a także liczne dmuchańce, bramki celnościowe i animatorzy. To wszystko po to, by przedłużyć młokosom Dzień Dziecka - przy B1 potrwa on do 5 czerwca!

Wielkie święto wszystkich dzieciaków nie mogłoby odbyć się bez wsparcia sponsorów, którym proces socjalizacji najmłodszych leży na sercu podobnie jak nam. Dziękujemy sponsorowi głównemu szóstej edycji "Zagraj na Bukowej" firmie z branży dystrybucji węgla Węglo Smyk oraz partnerowi, wydawnictwu Egmont, które przygotowało nagrody w postaci książek sportowych: „Lewandowski. Wygrane marzenia” oraz „Ibra. Chłopak, który odnalazł własną drogę”.

Bądźcie z nami i pokażcie pasję do sportu oraz dobrej zabawy w trójkolorowym gronie. Takie rzeczy tylko na GieKSie! Patronat nad VI edycją objęli Minister Sportu i Turystyki, Wojewoda Śląski, Prezydent Miasta Katowice oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Projekt organizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców GKS-u Katowice "SK1964", Urzędem Miasta Katowice, Akademią Piłkarską "Młoda GieKSa" oraz Domem Aniołów Stróżów.

W niedzielę zapraszamy już od godz. 10:30 na boisko boczne stadionu przy Bukowej 1, kiedy to rozpoczną się eliminacje.

UWAGA! Na mecz GKS - Wisła przygotowaliśmy promocję. Dzieci mogą obejrzeć to spotkanie ZA DARMO. Sprawdż szczegóły promocji TUTAJ.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy