Zagraj na Bukowej. Zaczynamy siódmą edycję!

14.04.2017 11:44

Już 18 kwietnia startuje siódma edycja „Zagraj na Bukowej” ! Znów zadbamy o Trójkolorowe Dzieci nie tylko z Katowic!

Wspólny przedsięwzięcie klubu GKS Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice to już projekt na skalę wojewódzką. Poprzednia, szósta edycja przyniosła znów rekordy, a dzieciaki pojawiające się na boiskach w poszczególnych miastach i dzielnicach liczone są już w tysiącach. Wiosną 2016 roku pod okiem profesjonalistów z GieKSy trenowało łącznie w 20 lokalizacjach ponad 1700 młodych adeptów futbolu!

Teraz liczymy na co najmniej takie samo zaangażowanie całych rodzin! Wracamy na osiedlowe boiska, gdzie rodzi się zamiłowanie do sportu, a przede wszystkim do piłki nożnej. To właśnie na nich pasja i zaangażowanie w młodych sercach aż kipi, a futbol staje się dla wielu tych dzieci stylem życia. Lokalizacji znów będzie 20, a w tym gronie witamy nowe miejsca – Imielin oraz Podlesie. We wtorki o 18:00 będziemy trenowali w: Centrum, Burowcu, Jaworznie, Skotnicy, Wesołej, Podlesiu, Wełnowcu, Os. Witosa, Załężu i Zawodziu. Natomiast w czwartki o 18:00 spotkamy się w: Bogucicach, Giszowcu, Imielinie, Koszutce, Ligocie, Murckach, Mysłowicach-Janowie OSP, Piosku, Piotrowicach i Os. Tysiąclecia.

Kolejną nowością w „Zagraj na Bukowej”  będą Ambasadorzy. Każda dzielnica będzie miała swojego przedstawiciela z pierwszej drużyny GKS-u Katowice, który będzie wspierał swoich podopiecznych i starał się zaszczepić w nich nie tylko sympatię do futbolu, ale także zdrowy tryb życia oraz ideę fair-play także poza boiskiem. Wszyscy mamy świadomość, jak silne oddziaływanie mają na młodych ich idole

Wielki Finał odbędzie się na Bukowej przy okazji zamykającego sezon meczu GieKSy z Bytovią Bytów (3 czerwca). Obrońcą tytułu z 2016 roku jest drużyna mysłowickiej Skotnicy. Partnerem siódmej edycji jest firma Węglo Smyk, która wspierała nas już w poprzednich odsłonach projektu.

Wszystkie informacje na temat dat treningow oraz lokalizacje boisk znajdziecie na stronie www.zagrajnabukowej.pl.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy