Zagraj na Bukowej. Zaczynamy siódmą edycję!

14.04.2017 11:44

Już 18 kwietnia startuje siódma edycja „Zagraj na Bukowej” ! Znów zadbamy o Trójkolorowe Dzieci nie tylko z Katowic!

Wspólny przedsięwzięcie klubu GKS Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice to już projekt na skalę wojewódzką. Poprzednia, szósta edycja przyniosła znów rekordy, a dzieciaki pojawiające się na boiskach w poszczególnych miastach i dzielnicach liczone są już w tysiącach. Wiosną 2016 roku pod okiem profesjonalistów z GieKSy trenowało łącznie w 20 lokalizacjach ponad 1700 młodych adeptów futbolu!

Teraz liczymy na co najmniej takie samo zaangażowanie całych rodzin! Wracamy na osiedlowe boiska, gdzie rodzi się zamiłowanie do sportu, a przede wszystkim do piłki nożnej. To właśnie na nich pasja i zaangażowanie w młodych sercach aż kipi, a futbol staje się dla wielu tych dzieci stylem życia. Lokalizacji znów będzie 20, a w tym gronie witamy nowe miejsca – Imielin oraz Podlesie. We wtorki o 18:00 będziemy trenowali w: Centrum, Burowcu, Jaworznie, Skotnicy, Wesołej, Podlesiu, Wełnowcu, Os. Witosa, Załężu i Zawodziu. Natomiast w czwartki o 18:00 spotkamy się w: Bogucicach, Giszowcu, Imielinie, Koszutce, Ligocie, Murckach, Mysłowicach-Janowie OSP, Piosku, Piotrowicach i Os. Tysiąclecia.

Kolejną nowością w „Zagraj na Bukowej”  będą Ambasadorzy. Każda dzielnica będzie miała swojego przedstawiciela z pierwszej drużyny GKS-u Katowice, który będzie wspierał swoich podopiecznych i starał się zaszczepić w nich nie tylko sympatię do futbolu, ale także zdrowy tryb życia oraz ideę fair-play także poza boiskiem. Wszyscy mamy świadomość, jak silne oddziaływanie mają na młodych ich idole

Wielki Finał odbędzie się na Bukowej przy okazji zamykającego sezon meczu GieKSy z Bytovią Bytów (3 czerwca). Obrońcą tytułu z 2016 roku jest drużyna mysłowickiej Skotnicy. Partnerem siódmej edycji jest firma Węglo Smyk, która wspierała nas już w poprzednich odsłonach projektu.

Wszystkie informacje na temat dat treningow oraz lokalizacje boisk znajdziecie na stronie www.zagrajnabukowej.pl.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy