„Zagraj na Bukowej” pod patronatem Ministra

27.04.2018 10:32

W środę (25.04) i w czwartek (26.04) na boiskach dwudziestu lokalizacji organizujących „Zagraj na Bukowej” bawiło się i rywalizowało 343 dzieci!

Miło nam poinformować, że pan Witold Bańka, Miniester Sportu i Turystyki objął honorowym patronatem program „Zagraj na Bukowej”. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy.

Tymczasem za nami drugi tydzień 8. edycji „Zagraj na Bukowej”. Na boiskach w Katowicach, Mysłowicach, Imielinie i Jaworznie pod czujnym okiem trenerów umiejętności szlifowało wielu młodych adeptów piłki nożnej. W środowych treningach udział wzięło dokładnie 198 dzieci, natomiast w czwartek - 145. 

Wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice potrwa przez cały maj. Finał natomiast będzie miał miejsce 2 czerwca, tradycyjnie przy okazji ostatniego meczu sezonu GKS-u.

​Wszystkie najważniejsze informacje o akcji znajdziecie na stronie zagrajnabukowej.pl oraz na jej profilu na Facebooku. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z treningów na Załężu. Zachęcamy też do obejrzenia materiału GieKSa TV z treningu w Piotrowicach. Do zajęć wracamy po majówce, czyli 9 i 10 maja.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy