Wyjazd na finał Orlen Pucharu Polski kobiet

13.05.2024 11:27

Zapraszamy kibiców Mistrzyń Polski na wyjazd do Lublina na finał Orlen Pucharu Polski!

W niedzielę 19 maja o godzinie 13:00 na Arenie Lublin zostanie rozegrany finał Orlen Pucharu Polski kobiet pomiędzy GKS-em Katowice a Śląskiem Wrocław. Dla kobiecej drużyny GieKSy, aktualnych mistrzyń Polski, jest to okazja do pierwszego, historycznego triumfu w krajowym pucharze.

Oferujemy kibicom naszej kobiecej drużyny wyjazd autokarem do Lublina na finałowy mecz krajowego pucharu. Koszt wyjazdu dla jednej osoby to 130 zł, który obejmuje przejazd w obie strony oraz wejściówkę na sektor dedykowany dla kibiców GieKSy. Aby wziąć udział w wyjeździe należy wysłać wiadomość mailową na adres [email protected] wpisując w temacie Finał Pucharu Polski Kobiet. Wiadomość mailowa musi zawierać dane osobowe imię, nazwisko i PESEL. Zapisy trwają do piątku 17 maja do godziny 20:00. 

Zbiórka na wyjazd została zaplanowana na godzinę 6:30 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej 1A. Podczas zbiórki kibicom zostaną rozdysponowane bilety po uprzedniej płatności, której będzie można dokonać w miejscu zbiórki - płatność gotówką. Liczba miejsc jest ograniczona.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga