Wyjątkowi patroni „Zagraj na Bukowej”

01.05.2019 12:30

Tegoroczną edycję „Zagraj na Bukowej” patronatem objęli Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Piłki Nożnej oraz Fundacja LOTTO.

W tym roku „Zagraj na Bukowej” odbywa się już po raz dziewiąty. Nasza akcja nic nie traci ze swojego rozmachu. Adeptom piłki nożnej ponownie zaproponowaliśmy 6 tygodni treningów na aż 20 boiskach w Katowicach, Mysłowicach, Imielinie, Jaworznie i Lędzinach.

Miło nam poinformować, że honorowymi patronami tegorocznej edycji zostali Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Serdecznie dziękujemy Prezydentowi oraz Ministrowi za wsparcie naszej inicjatywy.

Ponadto patronatem projekt „Zagraj na Bukowej” objął również program PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”. Jest to wyróżnienie honorowe i może być przyznawany rozgrywkom piłkarskim o charakterze amatorskim. Polski Związek Piłki Nożnej ufunduje upominki dla najlepszych drużyn. Z radością przyjeliśmy także informacje o wsparciu akcji przez Fundację LOTTO, która w ramach swoich działań stara się aktywizować społeczeństwo w różnych dziedzinach życia, ze szczególnym uwzględnieniem sportu i kultury.

Tak silne wsparcie jest dowodem na to, że wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy