Wyjątkowa koszulka. Wspieramy Odblaskowi.pl

23.09.2019 17:10

Z radością informujemy, że partnerem meczu Totolotek Pucharu Polski pomiędzy GKS-em Katowice a Wartą Poznań będzie projekt Odblaskowi.pl.

GKS Katowice przywiązuje ogromną wagę do przeprowadzania akcji społecznych. Dlatego też zdecydowaliśmy się dołączyć do promocji działań związanych z bezpieczeństwem na drodze przy okazji meczu 1/32 Totolotek Pucharu Polski. Już w środę 25 września o godz. 19.00 GKS Katowice zmierzy się przy Bukowej z Wartą Poznań. Łączymy na to spotkanie siły z Odblaskowi.pl, by wspólnie propagować bezpieczny styl życia. 

W spotkaniu pucharowym zawodnicy GieKSy zagrają w wyjątkowych koszulkach, na których znalazło się logo projektu Odblaskowi.pl. Ponadto, partner meczu przygotuje specjalną strefę i zadba o to, by kibice opuszczali Bukową z odblaskowymi gadżetami. Na Stadionie Miejskim pojawi się też maskotka kampanii – Zebra, która będzie towarzyszyć GieKSikowi.

Odblaskowi.pl to ogólnopolska kampania społeczna mająca na celu poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach poprzez propagowanie włączenia elementów odblaskowych do naszego codziennego ubioru - w szczególności przez tych najmłodszych. Projekt ma na celu zaszczepienie w Polakach nawyku noszenia elementów odblaskowych po zmroku. Odblaskowy Patrol nieprzerwanie od 2010 roku przemierza Polskę (w ciągu 9 lat przejechał ponad 100.000km) i w Odblaskowych Miasteczkach poprzez zabawę edukuje najmłodszych uczestników ruchu drogowego. W tym roku odbywa się 10-ta jubileuszowa edycja kampanii.

Przypominamy, że w sprzedaży bilety na mecz GKS –Warta, a także specjalny dwupak poznański!Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy