WKATOWICACH.eu partnerem GKS-u Katowice

23.07.2022 08:00

GieKSa i WKATOWICACH.eu rozpoczynają współpracę.

Miło nam poinformować, że na mocy podpisanej umowy do grona partnerów wielosekcyjnego GKS-u Katowice dołączył portal WKATOWICACH.eu.

WKATOWICACH.eu to oficjalny portal informacyjny Miasta Katowice. Najnowocześniejszy portal o mieście bardzo mocno stawia na multimedia, a jego treści wideo w ciągu miesiąca docierają do blisko miliona użytkowników. Zachęcamy do odwiedzenia nie tylko strony internetowej, ale także obserwowania profili WKATOWICACH.eu w social media.

Dzięki naszej współpracy w konkursach organizowanych przez WKATOWICACH.eu będzie można wygrać bilety na mecze drużyn GKS-u Katowice. Portal będzie także publikował podcasty, których gośćmi będą osoby związane z GieKSą.

- Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować z GieKSą. Bardzo nam zależy, żeby pokazać klub od podszewki, czyli najmłodszych osób – z różnych sekcji – które go budują. W podcastach nie zabraknie też trudnych pytań, bo jak w każdej rodzinie – o wszystkim powinno się rozmawiać – mówią dziennikarze portalu WKATOWICACH.eu.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga