Wielki Finał „Zagraj na Bukowej”

30.05.2017 11:59

Przy Bukowej znów będziemy bawić się całymi rodzinami w ramach Wielkiego Finału akcji „Zagraj na Bukowej”. W niedzielę szykuje się trójkolorowy, piłkarski Dzień Dziecka!

Akcja „Zagraj na Bukowej” znów przyciągnęła na osiedlowe boiska mnóstwo młodych adeptów futbolu. Po sześciu tygodniach treningów, nadchodzi czas na finałowe zmagania.

Wielki Finał naszej akcji odbędzie się już w niedzielę 4 czerwca na bocznych boiskach Stadionu Miejskiego. Tego dnia ponownie przygotujemy dla was wspaniałe atrakcje, by Wielki Finał na długo zapadł w waszej pamięci. Bukowa zamieni się w „trójkolorowe wesołe miasteczko” – będzie darmowa cukrowa wata, popcorn i mnóstwo gadżetów. Zaplanowane będą także liczne atrakcje – bramki celnościowe, darmowe dmuchańce, czy możliwość pomalowania twarzy.

Startujemy już o godz. 8.00, gdy nastąpi rejestracja drużyn. Pierwsze spotkania rozpoczną się o godz. 8.45. Mecz, który wyłoni zwycięzcę tegorocznej edycji, tradycyjnie odbędzie się w przerwie ligowego spotkania GieKSy. Przypominamy, że mecz GKS-u Katowice z Drutex-Bytovią zaplanowany jest na godz. 12.30.

UWAGA! Uczestnikom „Zagraj na Bukowej” przysługuje darmowy wstęp na mecz. Ich opiekunowie otrzymają w punkcie organizacyjnym vouchery, które w stadionowych kasach mogą wymienić na bilety.

---
"Zagraj na Bukowej" to projekt przygotowany przez GKS Katowice we współpracy z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, „Domem Aniołów Stróżów”, Stowarzyszeniem Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędem Miasta Katowice. Patronat nad akcją objął Prezydent Katowic Marcin Krupa. Partnerem Głównym akcji jest Flyspot Katowice Indoor Skydiving. „Zagraj na Bukowej” wspierają też Egmont i Węglo Smyk.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy