Wielki Finał 8. edycji „Zagraj na Bukowej”

22.05.2018 10:27

Przy Bukowej znów będziemy bawić się całymi rodzinami w ramach Wielkiego Finału akcji „Zagraj na Bukowej”. Zapraszamy na piłkarskie trójkolorowe święto.

Akcja „Zagraj na Bukowej” znów przyciągnęła na osiedlowe boiska mnóstwo młodych adeptów futbolu. Wielki Finał tegorocznej edycji odbędzie się już w niedzielę 3 czerwca na bocznych boiskach Stadionu Miejskiego.

Tego dnia ponownie przygotujemy dla was wspaniałe atrakcje, by Wielki Finał na długo zapadł w waszej pamięci. Bukowa zamieni się w „trójkolorowe wesołe miasteczko” – będzie darmowa cukrowa wata, popcorn i mnóstwo gadżetów. Zaplanowane będą także liczne atrakcje – bramki celnościowe, darmowe dmuchańce, czy możliwość pomalowania twarzy.

Startujemy już o godz. 8.30, gdy nastąpi rejestracja drużyn. Pierwsze spotkania rozpoczną się o godz. 9:00. Mecz, który wyłoni zwycięzcę tegorocznej edycji, tradycyjnie odbędzie się w przerwie ligowego spotkania GieKSy. Przypominamy, że mecz GKS-u Katowice z Górnikiem Łęczna zaplanowany jest na godz. 12.45.

UWAGA! Uczestnikom „Zagraj na Bukowej” przysługuje darmowy wstęp na mecz. Ich opiekunowie otrzymają w punkcie organizacyjnym vouchery, które w stadionowych kasach mogą wymienić na bilety. Od 11:00 natomiast otwarta będzie strefa aktywności Fortuny. Serdecznie zapraszamy. 

---
"Zagraj na Bukowej" to projekt przygotowany przez GKS Katowice we współpracy z Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”, „Domem Aniołów Stróżów”, Stowarzyszeniem Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędem Miasta Katowice. Patronat nad akcją objęli Prezydent Katowic Marcin Krupa, Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Partnerem Głównym akcji jest Flyspot Katowice Indoor Skydiving. „Zagraj na Bukowej” wspierają też Randstad, Egmont, Laserhouse i Park Trampolin JUMPCITY. 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy