Visual Effect Złotym Partnerem GKS-u

31.08.2018 09:32

Firma Visual Effect zdecydowała się na wsparcie GKS-u Katowice w ramach Złotego Pakietu Klubu Biznesu.

Visual Effect jest agencją reklamową działającą na śląskim rynku nieprzerwanie od ponad 10 lat. Grono specjalistów różnych dziedzin marketingu, zaplecze techniczne i własne studio graficzne umożliwiło zrealizowanie setek projektów zarówno dla lokalnych firm, jak i ogólnoświatowych marek. Agencja specjalizuje się w planowaniu, projektowaniu i kompleksowej realizacji outdoorowych kampanii reklamowych. Jest właścicielem sieci wysokiej jakości nośników Outdoor na terenie Katowic (ekrany LED, backlighty, wielki format, billboardy), a ponadto obsługuje centra handlowe, będąc od trzech lat wyłącznym partnerem Galerii Katowickiej w zakresie obsługi i sprzedaży wszystkich nośników reklamowych na jej terenie. Więcej o Visual Effect na oficjalnej stronie

- Współdziałamy z GKS-em Katowice od wielu lat. Nasze nośniki reklamowe wielokrotnie zapraszały na mecze i informowały o akcjach specjalnych sekcji piłki nożnej, hokeja na lodzie i siatkówki. Współpraca zawsze przebiegała profesjonalnie i z wzajemnym zrozumieniem, dlatego bardzo chętnie zdecydowaliśmy się na przystąpienie do Klubu Biznesu GKS-u Katowice w charakterze Złotego Partnera - mówi Sebastian Pawlica, właściciel agencji Visual Effect. 

- Bardzo się cieszymy, że firma, z którą mieliśmy przyjemność współpracować już długi czas doceniła możliwości, jakie daje członkostwo w Klubie Biznesu i zdecydowała się wspierać GKS Katowice. Jestem przekonany, że nietuzinkowa oferta, jaką posiada Visual Effect, wzbudzi ciekawość wśród partnerów i sympatyków GieKSy - mówi Bartosz Malaka, kierownik działu sprzedaży GKS-u. 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy