Uroczysta Msza Barbórkowa

04.12.2023 12:16

W dniu Świętej Barbary w Rzymskokatolickej Parafii św. Szczepana w Katowicach - Bogucicach miała miejsce tradycyjna Msza Święta w intencji GKS-u Katowice oraz górników.

GKS Katowice jak co roku tradycyjnie uczcił Barbórkę uroczystą mszą pod przewodnictwem proboszcza Krzysztofa Sitka, pełniącego  również obowiązki kapelana GieKSy. Na nabożeństwie pojawili się zarówno przedstawiciele naszego Klubu, jak i całego górniczego stanu, a w skład pocztu niosącego sztandar Górniczego Klubu Sportowego “KATOWICE” weszli piłkarze GKS-u Katowice. 

Ks. Sitek w trakcie homilii zwracał uwagę, by w każdym momencie swojego życia, zarówno w pracy, jak i w domu, znaleźć siłę ducha i nie dać się przeciwnościom losu oraz tym, którzy są nam nieprzychylni. Zaraz po mszy przedstawiciele GKS-u zostali zaproszeni na spotkanie i poczęstunek do sali parafialnej tuż obok kościoła. Tam mieli okazję się spotkać i porozmawiać z księżmi prowadzącymi nabożeństwo, a także z górnikami oraz parafianami. Dziękujemy za to spotkanie! 

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga