#TRÓJKOLOROWAKREW

19.03.2020 10:50

Kibice GKS-u Katowice mobilizują się także w akcji oddawania krwi.

Fani GieKSy zaapelowali niedawno o zadbanie o swoje bezpieczeństwo i pozostanie w domach, ale także o wsparcie dla wszystkich seniorów, którzy są w największej grupie ryzyka w okresie pandemii. Teraz kierują jeszcze jeden bardzo ważny apel.

„Dowiedzieliśmy się, że szpitale zmagają się z brakami krwi, dlatego cała GieKSa idzie oddać krew! Zachęcamy do robienia zdjęć w barwach oraz dodawania hashtagu #trójkolorowakrew, by jak najwięcej osób dowiedziało się o tym problemie! Nasze Miasto – Nasza Krew – Nasze Życie – GKS Katowice!” - piszą.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, w związku z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią koronawirusa i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych, zwróciło się do Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich zdrowych osób, które o ostatnim czasie nie podróżowały do innych krajów i nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem lub objętą kwarantanną, o zgłaszanie się w celu oddania krwi. Wszystkie szczegółowe informacje na stronie RCKiK.

Dodajmy, że kibice organizują także zbiórkę pieniędzy na rzecz katowickich szpitali. O tym, jak do niej dołączyć dowiecie się TUTAJ.

 

 

 

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga