Tomasz Wisio piłkarzem GKS-u Katowice

28.01.2017 16:38

Nowym zawodnikiem GKS-u Katowice został obrońca Tomasz Wisio.

35-letni defensor to niezwykle doświadczony zawodnik. Wychowanek Zagłębia Lubin jest wicemistrzem Europy do lat 16 z 1999 roku. Ostatnio reprezentował barwy austriackiego SKN St. Pölten. Wcześniej grał m.in. dla niemieckich klubów RB Leipzig i Arminia Bielefeld, w greckich GS Ergotelis i Skoda Xanthi oraz austriackich FC Pasching i LASK Linz. W ostatnich dniach trenował z GieKSą na zgrupowaniu w Kamieniu.

Nowy obrońca związał się z GKS-em półrocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejny sezon. – Cieszymy się, że Tomek wzmacnia rywalizację w naszej obronie. Wierzymy, że będzie się dobrze spisywał w barwach GKS-u, a swoją jakością da nam dużo pewności w poczynaniach defensywnych – podkreśla Dariusz Motała, menedżer GKS-u Katowice.

- Wiem, że GKS grał jesienią dobrze. Jeśli się wchodzi do takiej drużyny, to jest to tylko dodatkowa mobilizacja. Przychodzę do Katowic, by jeszcze dodać zespołowi pewności siebie i pozytywnej energii – mówi Tomasz Wisio. Cała rozmowa z nowym obrońcą w GieKSa TV.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy