Tadeusz Bartnik: Szansę dostaną młodzi

09.01.2019 15:21

Wkrótce piłkarze GieKSy wracają do treningów. Podczas spotkania z mediami dyrektor sportowy GKS-u Katowice Tadeusz Bartnik opowiedział o planach na nadchodzący okres.

GKS Katowice do pracy wraca 14 stycznia. Na początek piłkarzy czekają badania, następnie powrót na boisko i pierwsze sparingi. Natomiast 10 lutego drużyna uda się na zgrupowanie do tureckiego Belek. O nadchodzącym okresie opowiedział Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy GKS-u. 

- Na pewno dołączy do nas Sławomir Musiolik, który wraca z wypożyczenia z Polonii Bytom. Testy wykazały, iż ma bardzo dobre parametry, dlatego dostanie szansę walki o miejsce w składzie. Przygotowania z zespołem rozpoczną także Thomas Skiba i Marek Todorski z Akademii “Młoda GieKSa” - mówi Tadeusz Bartnik. 

- W międzyczasie pożegnaliśmy Wojciecha Słomkę i Simona Kupca, których wypożyczenia zostały skrócone i obaj piłkarze wrócili do macierzystych klubów. Dobiegła także końca umowa Sebastiana Nowaka, który wybrał dla siebie inną drogę. Dziękujemy mu za reprezentowanie GKS-u i życzymy powodzenia. Szukamy rzecz jasna zawodników, którzy pomogą nam wiosną, zwłaszcza na pozycje stopera, defensywnego pomocnika oraz napastnika. Jesteśmy jednak cierpliwi i chcemy podjąć dobre decyzje w odpowiednim czasie - dodaje dyrektor sportowy. 

Terminarz przygotowań do rundy wiosennej znajdziecie TUTAJ.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy