Szlachetna Paczka GKS-u Katowice

14.12.2015 10:19

Autor: ksb

Dzięki Waszej pomocy święta w rodzinie pana Adriana z Katowic będą szczęśliwe!

GKS Katowice i stowarzyszenie kibiców „SK1964” ponownie zaangażowały się w akcję Szlachetna Paczka. Tym razem postanowiliśmy pomóc panu Adrianowi z Katowic, który wraz ze swoją matką wychowuje dwóch synów. Rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej, więc pomoc jest jej bardzo potrzebna.

Odkąd ogłosiliśmy początek zbiórki darów, na Bukowej urosła góra prezentów, którymi postanowiliście wesprzeć rodzinę pana Adriana. Przynosiliście potrzebne rzeczy domowego użytku, żywność, ale też zabawki. W pomoc zaangażowali się nie tylko kibice, ale też piłkarze GieKSy i pracownicy klubu. W sumie zebraliśmy rzeczy o wartości przekraczającej 9 tys. zł! Do domu pana Adriana przetransportowaliśmy 40 pakunków!

Trudno opisać, jak wielką radość sprawiły rodzinie nowa pralka, maszyna do szycia, czy garnki. Synowie pana Adriana – Mateusz i Sebastian byli zachwyceni zabawkami, w tym efektowną deskorolką. Obaj dostali zaproszenie na treningi od Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”. Piłkarze GKS-u Paweł Szołtys i Sebastian Szombierski pomogli też rozłożyć i ozdobić zakupioną przez nas choinkę.

Dzięki Waszej pomocy święta w rodzinie pana Adriana będą weselsze. Dziękujemy wszystkim za pomoc w stworzeniu naszej Szlachetnej Paczki. Możecie być pewni, że każdy z Waszych podarunków sprawił olbrzymią radość.

Galerię z przekazania paczki znajdziecie TUTAJ.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy