Szlachetna Paczka GieKSy znów uszczęśliwiła

08.12.2019 12:35

Prezenty wielosekcyjnego GKS-u Katowice trafiły do siedmioosobowej rodziny pani Agaty i pana Mikołaja. Szlachetna Paczka sprawiła, że na twarzach dzieci zawitał szeroki i serdeczny uśmiech.

Już tradycją GieKSy stała się przedświąteczna pomoc w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Jak zwykle mogliśmy liczyć na Wasze zaangażowanie. Dzięki zbiórce darów oraz datków przygotowaliśmy prawdziwą górę prezentów. W akcję zaangażowali się oczywiście także nasi sportowcy, którzy nie tylko wsparli ją finansowo, ale także wybrali się do Centrum Handlowego 3 Stawy, by dokupić wszystko to, co było rodzinie niezbędne oraz mogło sprawić jej frajdę. 

Pani Agata i pan Mikołaj wychowują piątkę dzieci. Duża rodzina, więc i dużo potrzeb. Razem z GieKSikiem oraz Michałem Gałeckim w sobotni poranek zapukaliśmy do drzwi ich mieszkania. Razem z nami cała masa artykułów spożywczych, środków czystości, odzieży i rzecz jasna prezentów, które sprawiły szczególną frajdę najmłodszym, 6-letniemu Krzysiowi i 4-letniemu Stasiowi. Znalazły się także upominki dla rodziców, dzielnie wychowujących swoje pociechy. Delegacja GKS-u sprawiła tak dużą radość, że pani Agata nie mogła przestać nas przytulać. Chłopaki natomiast przygotowali dla nas specjalne laurki, które na pewno znajdą swoje wyjątkowe miejsce przy Bukowej. Rodzina przekazała także ogromne podziękowania dla każdego kto włączył się w tworzenie Szlachetnej Paczki. 

W imieniu rodziny oraz całej GieKSy chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli przy tworzeniu „Szlachetnej Paczki”. Dzięki Wam nadchodzące święta będą dla rodziny pani Agaty i pana Mikołaja naprawdę radosne. 

Zdjęcia z wręczenia prezentów znajdziecie TUTAJ.


 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy