Stadion Miejski otwarty w 50 procentach

28.07.2020 13:42

Rusza sprzedaż dodatkowych biletów na mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów.

GKS Katowice uzyskał zgodę na organizację imprez masowych na Stadionie Miejskim przy okazji spotkań 2 ligi przy widowni ograniczonej do 50 proc. pojemności obiektu. Mając na uwadze również wytyczne PZPN w zakresie zachowania stref izolacji sportowej oznacza to, że na trybunach obiektu przy Bukowej może zasiadać 3520 widzów.

W związku z powyższym ruszyła sprzedaż dodatkowych biletów na spotkanie pierwszej rundy baraży o awans do Fortuna 1 ligi pomiędzy GKS-em Katowice i Stalą Rzeszów, które zostanie rozegrane we wtorek 28 lipca o godz. 20.15. Dostępne są wejściówki normalne (20 zł) i ulgowe (10 zł). Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie INTERNETOWO w Systemie Biletowym GieKSy. Na mecz zapraszamy oczywiście wszystkich kibiców, którzy posiadają ważne karnety na cały sezon. Przypominamy, że karnety na rundę wiosenną nie obejmują spotkań barażowych!

Masz pytania w sprawie karnetów lub biletów? Zadzwoń lub napisz do nas (dni robocze w godz. 10-18, weekendy w godz. 12-16). T: 725 250 898, T: 725 250 896, E: bilety@gkskatowice.eu.

Jakie są zasady organizacji meczów?

Mecze na Stadionie Miejskim organizowane są w specjalnym reżimie sanitarnym, co wiąże się nie tylko z ograniczoną liczbą widzów na obiekcie. Zapoznajcie się z poniższymi zasadami i bezwzględnie ich przestrzegajcie!

Bramy stadionu są otwierane na półtorej godziny przed początkiem meczu. W związku z koniecznością zachowania dystansu społecznego prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt. Przy wejściu na stadion należy zachować odległość 1,5 metra wobec innych osób. Wejściem na obiekt kierują stewardzi. Każdy wchodzący na teren imprezy uczestnik jest zobowiązany do dezynfekcji rąk (pracownik ochrony udostępnia środek do dezynfekcji). Nie ma możliwości wnoszenia bagażu podręcznego ani korzystania z depozytów.

Na każdym sektorze udostępnianych jest 50 proc. miejsc. W związku z tym miejsce zajmowane przez kibica nie musi być tożsame z zakupioną wcześniej wejściówką. Widzowie zajmują co drugie miejsce w rzędach naprzemiennie. Bezpośrednio obok siebie mogą siedzieć wyłącznie widzowie z dzieckiem poniżej 13. roku życia; widzowie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, widzowie wspólnie zamieszkujący lub gospodarujący. W zajmowaniu odpowiednich miejsc pomogą wam specjalne oznaczenia siedzisk. Poprawność zajmowania miejsc będzie kontrolowana przez stewardów.

Po zakończeniu meczu nastąpi opróżnianie obiektu według nowych zasad. Sekwencyjnie będą opróżniane kolejne sektory obiektu tzn. w kolejności od A do D sektory „Blaszoka” i od 1 do 6 sektory Trybuny Głównej. Bieżących informacji na temat możliwości opuszczenia sektorów będą udzielać spiker zawodów oraz stewardzi.

Ponadto informujemy, że na stadionie – wzorem wcześniejszych meczów, które odbywały się bez publiczności – pozostanie wydzielona specjalna strefa dla osób z tzw. izolacji sportowej obejmująca przestrzenie, w której poruszają się wyłącznie sportowcy i osoby funkcyjne.

Bardzo prosimy o zrozumienie wszystkich powyższych ograniczeń i prosimy o ich przestrzeganie. Wymogi związane są wyłącznie z dbałością o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy