Specjalna nagroda od Legendii

14.05.2019 12:59

Śląskie Wesołe Miasteczko Legendia przygotowało specjalne wyróżnienie przy okazji finału 9. edycji „Zagraj na Bukowej”.

Już 18 maja spotkamy się na Stadionie Miejskim, by wyłonić najlepszą drużynę 9. edycji projektu „Zagraj na Bukowej”. Przed nami rodzinne i sportowe święto dla całych rodzin, na które serdecznie zapraszamy. Poza rywalizacją na boisku, odbędzie się także rywalizacja wśród drużyn zagrzewających do walki młodych piłkarzy i młode piłkarki. 

Specjalnie przygotowana Pracownia Kibica umożliwi Wam odpowiednie przygotowanie do gorącego dopingu. Zarówno młodsi, jak i starsi kibice, pod okiem animatorów, dostaną możliwość przygotowania kolorowych flag oraz ciekawych transparentów wyrażających wsparcie dla swoich kolegów i koleżanek. Drużyna, która będzie miała najlepszy doping, otrzyma nagrodę w postaci wejściówek do Śląskiego Wesołego Miasteczka Legendia - jednego ze sponsorów 9. edycji projektu. 

Zapraszamy na Bukową! Startujemy już o godz. 12.30, gdy nastąpi rejestracja drużyn. Pierwsze spotkania rozpoczną się o godz. 13:00. Wejście na boisko boczne Stadionu Miejskiego będzie możliwe tylko od strony Alei Dojazdowej w Parku Śląskim (przy restauracji “Champion”). Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy