SILPORT S.A. Partnerem Złotym GKS-u Katowice

29.07.2021 11:18

SILPORT S.A. jeszcze silniej wesprze wielosekcyjny GKS Katowice.

Miło nam ogłosić, że SILPORT S.A. zdecydowała się kontynuować współpracę z GKS-em. Na mocy podpisanej umowy firma została Partnerem Złotym wielosekcyjnego Klubu, co oznacza zwiększone wsparcie dla GieKSy. Bardzo dziękujemy!

- Nasza współpraca z GKS-em Katowice jest zaplanowana i realizowana w sposób długotrwały. Czynnie sympatyzując z Klubem i jego sekcjami rozpoczęliśmy nowy etap współpracy. Cieszymy się z powrotu piłkarzy do 1. ligi i doceniamy konsekwentne działania organizacyjne w wielosekcyjnej GieKSie. Ważne, że we wszystkich sekcjach odbieraliśmy duże zaangażowanie w osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych. GieKSa z tak rozpoznawalną marką na arenach sportowych dostarcza wielu emocji i stanowi możliwość realizowania interesujących spotkań biznesowych i towarzyskich – mówi Mariusz Saratowicz, Prezes Zarządu SILPORT S.A.

SILPORT Spółka Akcyjna powstała w 2010 r. Przedmiotem działalności firmy jest zarządzanie  i realizacja procesów inwestycyjnych, działalność handlowa i kooperacja w przedsięwzięciach zadań wykonawczych. Spółka wspiera działania promujące sport i kulturę fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Więcej informacji na www.silport.pl.

- Miło, że dzięki zaangażowaniu fanów GieKSy zrzeszonych w Stowarzyszeniu Kibiców "SK 1964" w Katowicach powstał mural poświęcony ikonie Klubu - niezwykłemu Janowi Furtokowi. Wzmacniając relacje z Klubem staramy się wraz z partnerami biznesowymi i przyjaciółmi być również jego dobrymi ambasadorami, życząc szczęścia i determinacji w realizacji zamierzonych celów, nieustającej zawodników woli walki i ambicji w stawiających na nowoczesność Katowicach - dodaje prezes Saratowicz.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga