Raster Partnerem Klubu Biznesu GieKSy

17.01.2023 15:03

Partnerem Klubu Biznesu GKS-u Katowice została firma Raster świadcząca profesjonalne usługi związane z drukiem i projektowaniem graficznym.

Miło nam poinformować o podpisaniu umowy z firmą Raster. Na jej mocy została ona Partnerem Klubu Biznesu wielosekcyjnego GKS-u Katowice.

Firma Raster powstała na bazie doświadczeń projektantów, DTP-owców oraz drukarzy. Drukarnia znajduje się w Mikołowie, blisko dróg krajowych DK81 i DK44. Taka lokalizacja umożliwia dogodny, szybki dojazd praktycznie w każde miejsce na terenie aglomeracji w mniej niż godzinę. Jako stały element swej pracy traktuje ona wewnętrzny dział logistyki umożliwiający transport wydruków, tablic, elementów stoisk w dogodnym czasie i bez dodatkowych kosztów dla stałych klientów, co oszczędza czas (przesyłka kurierska to min. 24 h) lub produktywność. Codziennie w pierwszej kolejności dostawy docierają do Mikołowa, Łazisk Górnych, Tychów, Sosnowca, Katowic, Zabrza, Dąbrowy Górniczej itp. Pozostałe rejony aglomeracji po wcześniejszym potwierdzeniu. 

- Drukarnię Raster tworzy Zespół uważający reklamę za dyscyplinę sportową. Staramy się nieustannie podnosić nasze możliwości i jakość, równocześnie  dbając, żeby koncentracja na wynikach nie zachwiała równowagi w drużynie. W ciągu 10 lat działalności udało się nam stworzyć firmę dbającą o środowisko, ceniącą innowacyjne i ekologiczne rozwiązania, angażującą się społecznie w naszej aglomeracji - podkreśla Marcin Stefański, menadżer ds. handlu firmy Raster.

Raster ma na swoim pokładzie doświadczonych i pomysłowych grafików, którzy nie tylko dobrze znają obecny rynek ale również mają mocne poczucie estetyki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy www.drukarniaraster.pl.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga