Przyjaciele GieKSy zostają z nami

17.10.2018 13:40

Dwaj Przyjaciele GieKSy przedłużyli umowy z klubem.

"Przyjaciel GieKSy" to oferta biznesowa skierowana do osób fizycznych i małych firm. Wspierając klub kwotą 196,4 zł netto miesięcznie można przystąpić do Klubu Biznesu GKS-u i zyskać dostęp do świadczeń dnia meczowego. Miło nam poinformować, że na dłuższą współpracę z GieKSą w ramach tego projektu zdecydowały się właśnie Paletawin.pl oraz Biurowe.com.pl.

Paletawin.pl to wyjątkowy sklep posiadający szeroką i doskonałą cenowo ofertę win z całego świata m.in. Francji, Włoch, Chile, czy USA. PaletaWin.pl poleca wyłącznie sprawdzone produkty o najwyższej jakości. Dodatkowo dba o to, aby każdy klient otrzymał wzorową pomoc i pełne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego wina. To idealne miejsce, aby zaopatrzyć się w butelkę ulubionego trunku do obiadu, kolacji lub też na przyjęcie weselne, czy uroczystość rodzinną. Więcej informacji na stronie www.paletawin.pl.

Firma Biurowe.com.pl dostarcza swoim klientom produkty niezbędne do codziennej pracy w biurze zawsze na czas, na miejsce i w dobrej cenie. Działalność Biurowe.com.pl od początku istnienia opierała się na najwyższej jakości obsłudze podmiotów gospodarczych i instytucji. O wysokiej jakości obsługi firmy świadczy fakt, że zaopatruje firmy zarówno nadające certyfikaty ISO, jak i posiadające takie certyfikaty.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w projekcie „Przyjaciel GieKSy” zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży GKS-u Katowice.

Kierownik Działu Sprzedaży - Bartosz Malaka
T: 725 250 895, E: bartosz.malaka@gkskatowice.eu

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy