Pierwszy etap przygotowań do rundy wiosennej

14.11.2022 14:10

Piłkarze GKS-u Katowice zakończyli jesienną część rozgrywek.

Za GieKSą osiemnaście spotkań obecnego sezonu Fortuna 1 Ligi. W związku z Mistrzostwami Świata w Katarze w tym roku runda jesienna zakończyła się wyjątkowo szybko. Tym samym format przygotowań do rundy wiosennej będzie wyglądał inaczej niż zwykle.

Piłkarze GKS-u obecnie przebywają na urlopach, które potrwają do 27 listopada. W okresie 28 listopada - 4 grudnia będą już pracować indywidualnie według rozpisek przygotowanych przez sztab szkoleniowy. W poniedziałek 5 grudnia drużyna ponownie spotka się przy Bukowej i rozpocznie wspólne przygotowania do nowej rundy. Jeszcze w tym roku GieKSa rozegra dwa mecze sparingowe. 10 grudnia zmierzymy się na wyjeździe z Koroną Kielce, a 17 grudnia podejmiemy Skrę Częstochowa. Treningi w Katowicach potrwają do 21 grudnia, a w okresie świąteczno-noworocznym piłkarze otrzymają wolne. Wznowienie wspólnych zajęć nastąpi w środę 4 stycznia. 

Szczegółowy plan przygotowań w ramach drugiego etapu podamy w późniejszym terminie. Przypominamy, że pierwszą kolejkę rundy wiosennej zaplanowano na weekend 11/12 lutego. GieKSa zmierzy się wówczas na wyjeździe Bruk-Betem Termaliką Nieciecza.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga