Partner Główny akcji Zagraj na Bukowej!

24.05.2017 10:32

Flyspot Katowice Indoor Skydiving został Partnerem Głównym akcji Zagraj na Bukowej.

Siódma edycja akcji Zagraj na Bukowej trwa w najlepsze. Wspólne przedsięwzięcie klubu GKS Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice bije kolejne rekordy popularności wśród dzieci. W treningach prowadzonych w 20 lokalizacjach biorą udział setki adeptów piłki nożnej, którzy przygotowują się do wielkiego finału akcji, który już 4 czerwca będzie miał miejsce na Stadionie Miejskim przy Bukowej.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Partnerem Głównym akcji została firma Flyspot Katowice Indoor Skydiving, która ufundowała loty w tunelu aerodynamicznym dwóm najlepszym drużynom turnieju finałowego wraz z ich trenerami.

Flyspot to najlepszy na świecie symulator swobodnego spadania, miejsce w którym grawitacja nie istnieje. Jest to urządzenie do spełniania odwiecznego marzenia człowieka - swobodnego unoszenia się w powietrzu, latania niczym ptak. Flyspot dostarcza przeżyć, które do tej pory dostępne były nielicznym osobom uprawiającym sporty ekstremalne. We Flyspot każdy chętny może wznieść się w powietrze bez ponoszenia ryzyka jakie niosą ze sobą sporty lotnicze.

Więcej informacji na stronie Flyspot Katowice Indoor Skydiving.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy