Partner Główny akcji Zagraj na Bukowej!

24.05.2017 10:32

Flyspot Katowice Indoor Skydiving został Partnerem Głównym akcji Zagraj na Bukowej.

Siódma edycja akcji Zagraj na Bukowej trwa w najlepsze. Wspólne przedsięwzięcie klubu GKS Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice bije kolejne rekordy popularności wśród dzieci. W treningach prowadzonych w 20 lokalizacjach biorą udział setki adeptów piłki nożnej, którzy przygotowują się do wielkiego finału akcji, który już 4 czerwca będzie miał miejsce na Stadionie Miejskim przy Bukowej.

Niezmiernie miło nam poinformować, że Partnerem Głównym akcji została firma Flyspot Katowice Indoor Skydiving, która ufundowała loty w tunelu aerodynamicznym dwóm najlepszym drużynom turnieju finałowego wraz z ich trenerami.

Flyspot to najlepszy na świecie symulator swobodnego spadania, miejsce w którym grawitacja nie istnieje. Jest to urządzenie do spełniania odwiecznego marzenia człowieka - swobodnego unoszenia się w powietrzu, latania niczym ptak. Flyspot dostarcza przeżyć, które do tej pory dostępne były nielicznym osobom uprawiającym sporty ekstremalne. We Flyspot każdy chętny może wznieść się w powietrze bez ponoszenia ryzyka jakie niosą ze sobą sporty lotnicze.

Więcej informacji na stronie Flyspot Katowice Indoor Skydiving.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy