Ósma edycja „Zagraj na Bukowej”!

10.04.2018 07:49

Dzieci gotowe do udziału w kolejnej serii treningów w ramach naszej akcji? Zaczynamy już 18 kwietnia.

Choć „Zagraj na Bukowej”, czyli akcja darmowych treningów dla dzieci ze Śląska, to projekt wciąż młody, to już o pięknej tradycji. W tym roku odbędzie się po raz ósmy. Każda kolejna edycja przynosi coraz więcej pozytywnych wrażeń, sportowych emocji, a co najważniejsze coraz większą liczbę uczestników. Dlatego liczymy na bicie kolejnych rekordów! W tegorocznej edycji uczestnicy znów dostaną okazję zaprezentowania swoich umiejętności pod okiem doświadczonej kadry trenerów. Ci którzy poradzą sobie najlepiej, w finale akcji zagrają wyjątkowy mecz na głównej płycie stadionu przy Bukowej. 
 
„Zagraj na Bukowej” to wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice. Nasza akcja nic nie traci ze swojego rozmachu. W tym roku ponownie proponujemy Wam 6 tygodni treningów na aż 20 boiskach w Katowicach, Mysłowicach, Imielinie i Jaworznie. W środy, rozpoczynając od 18 kwietnia, będziemy trenowali w Bogucicach, Giszowcu, Dąbrówce Małej, Koszutce, Murckach, Mysłowicach-Skotnica, Wełnowcu, Os. Tysiąclecia, Os. Witosa i na Załężu. Natomiast od 19 kwietnia grupy czwartkowe będą trenować w Centrum, Imielinie, Jaworznie, Ligocie, Mysłowicach-Piasek, Mysłowice-Wesoła, Os. Paderewskiego, Piotrowice, Podlesie i na Zawodziu. Treningi we wszystkich lokalizacjach rozpoczną się o godz. 18:00.

Dzieci znów znajdą się pod opieką profesjonalistów. Dobrze przygotowana do zadania kadra zatroszczy się o to, by młodzi adepci mogli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Co więcej - w projekcie biorą udział także zawodnicy pierwszej drużyny GKS-u, którzy czujnym okiem obserwują poczynania młodszych kolegów i koleżanek. Dla wielu dzieci grających w piłkę nożną stanowią wzór profesjonalnego sportowca, wobec czego ich obecność jest niezwykle istotna, ponieważ zapewnia zastrzyk pozytywnej energii. 

W poprzedniej edycji zawody wygrała drużyna z Giszowca. W tym roku finał “Zagraj na Bukowej” zaplanowano na 2 czerwca, tradycyjnie przy okazji ostatniego meczu sezonu GKS-u. Starcie Nice 1 ligi stworzy doskonałą okazję do tego, by przy obecności tysięcy kibiców na trybunach wyróżnić te zespoły, które dzięki swojej pracy i ambicjom dotarły najdalej. 

Wszystkie informacje na temat dat treningów oraz lokalizacje boisk znajdziecie na stronie www.zagrajnabukowej.pl.

Oficjalny partner klubu
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy