Ograniczona pojemność Stadionu Miejskiego

12.10.2020 11:12

W sobotę GieKSa zagra z Błękitnymi. Poznaj ważne zasady organizacyjne.

W związku z wprowadzeniem tzw. żółtej strefy na obszarze całego kraju, informujemy, że liczba widzów została ograniczona do 25 procent pojemności obiektu. Oznacza to, że na trybunach Stadionu Miejskiego będzie mogło zasiąść maksymalnie 1760 osób.

Na stadionie widzowie zajmują co czwarte miejsce w rzędach naprzemiennie. Bezpośrednio obok siebie mogą siedzieć wyłącznie widzowie z dzieckiem poniżej 13. roku życia, widzowie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, widzowie wspólnie zamieszkujący lub gospodarujący. W zajmowaniu odpowiednich miejsc pomogą wam specjalne oznaczenia siedzisk. Zasady organizacji meczów można sprawdzić TUTAJ.

Obecnie prowadzona jest sprzedaż biletów na spotkanie 9. kolejki 2 ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Błękitnymi Stargard, które zostanie rozegrane w sobotę 17 października o godz. 17.00. Ceny biletów na Trybunę Główną wynoszą: 15 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), 30 zł (rodzinny). Natomiast na Blaszok: 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. UWAGA - W DNIU IMPREZY KLUB NIE PROWADZI SPRZEDAŻY STACJONARNEJ.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy