My Funding Account partnerem meczu GKS - Wisła

14.05.2024 11:38

W sobotę ważny mecz przy Bukowej. Z radością prezentujemy partnera tego wydarzenia.

Spotkanie 33. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Wisłą Kraków odbędzie się w sobotę 18 maja o godz. 17:30 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej. To kluczowe spotkanie dla układu górnej części tabeli. Przypominamy, że wszystkie bilety na ten mecz zostały już wyprzedane. Na Bukowej spodziewamy się kompletu, czyli 7455 widzów.

Miło nam poinformować, że partnerem meczu GKS-u z Wisłą będzie My Funding Account. To wyjątkowy projekt, który pomaga każdemu stawiać swoje pierwsze kroki w inwestowaniu bez konieczności posiadania kapitału. My Funding Account, z siedzibą w Katowicach, jest pierwszym tego typu projektem w Polsce. Opracowany system działa globalnie i korzystają z niego zarówno początkujący inwestorzy, jak i Ci z większym doświadczeniem. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pl.myfundingaccount.com oraz na profilu projektu na Facebooku.

Dziękujemy za wsparcie, a wszystkim kibicom przypominamy, że w sobotę bramy stadionu przy Bukowej otwieramy już o godz. 15:30. Zachęcamy do jak najszybszego pojawienia na obiekcie.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga