Licytuj koszulkę, podaruj radość na Święta!

16.12.2021 09:47

Rozpoczęła się kolejna licytacja koszulek z autografami zawodników GKS-u Katowice, przeprowadzona we współpracy z Domem Aniołów Stróżów. Dochód z aukcji zostanie przekazany w pełni na rzecz świątecznej pomocy podopiecznych Domu. Zapraszamy do licytowania!

Aukcje charytatywne prowadzone przez Dom Aniołów Stróżów we współpracy z naszym Klubem realizowane są w ramach świątecznej pomocy dla ponad 600 dzieci pod opieką Domu i 100 rodzin wspieranych przez ośrodek. W roku 2021 ośrodek powrócił do pełnej formuły akcji Świątecznej Akcji Pomocy Dzieciom "Uskrzydlamy 2021". To już 9 edycja tego wyjątkowego wydarzenia, którego celem zbiórka funduszy na rzecz wsparcia podopiecznych Domu Aniołów Stróżów (więcej szczegółów TUTAJ).

Dom Aniołów Stróżów od 30 lat niesie codzienną pomoc 600 potrzebującym dzieciom z trudnych środowisk - tu nawiązują przyjaźnie, uczą się dbać o siebie i swoje otoczenie, są wspierane w edukacji i rozwiązywaniu problemów rówieśniczych. Podaruj dzieciom najpiękniejszy prezent na Święta - drugi Dom!

Więcej informacji na temat wsparcia Domu Aniołów Stróżów oraz jego podopiecznych na stronie ośrodka (KLIKNIJ).

LICYTACJA KOSZULKI PIŁKARSKIEJ Z AUTOGRAFAMI


LICYTACJA KOSZULKI HOKEJOWEJ Z AUTOGRAFAMI


LICYTACJA KOSZULKI SIATKARSKIEJ Z AUTOGRAFAMI

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga