Kolekcja ubrań „Classica” w nowej odsłonie!

08.06.2016 10:29

Nowe zestawy ubrań dla fanek i fanów GKS-u Katowice już w sprzedaży.

Kolekcja ubrań „Classica” – nawiązująca stylistyką i kolorami – do nazwy i barw GKS-u Katowice debiutowała przed rokiem i bardzo przypadła Wam do gustu. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przygotowaliśmy zestawy zupełnie nowych ubrań, znacznie rozszerzając naszą ofertę. Do sprzedaży właśnie trafiły nowe – idealne na lato - modele koszulek damskich, męskich i dziecięcych. Dla kibiców przygotowaliśmy też nowy model bluzy, a dla fanek bluzę i spodnie dresowe. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas ubrania są najwyższej jakości i wszystkie są szyte w Polsce.

Na zakupy zapraszamy do sklepu „Strefa GieKSy”, który mieści się na I piętrze (p. 145) stadionu przy ul. Bukowej 1 w Katowicach. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. Zachęcamy też do zakupów na specjalnej stronie internetowej classica.strefagieksy.pl.

W kampanii reklamowej nowej kolekcji „Classica” wzięli udział piłkarze GKS-u: Oliver Praznovsky, Rafał Dobroliński, Adrian Frańczak i Mateusz Kamiński. W czasie specjalnej sesji zdjęciowej, która odbyła się w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, towarzyszyły im modelki. Galerię zdjęć z sesji znajdziecie TUTAJ. Zachęcamy też do obejrzenia klipu promującego kolekcję.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga