Kinga Kozak zostaje w GKS-ie

22.05.2019 18:07

Młodzieżowa reprezentantka Polski nadal będzie broniła barw naszego klubu.

Kinga Kozak uzgodniła warunki przedłużenia kontraktu o kolejny rok. To piłkarka młodego pokolenia, która była czołową postacią reprezentacji Polski do lat 17. W sezonie 2018/2019, który jest debiutanckim GieKSy w Ekstralidze, Kinga przyczyniła się do wielu zwycięstw i awansu do grupy mistrzowskiej. 

- To jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek młodego pokolenia. W ubiegłym roku bez kompleksów zadebiutowała w Ekstralidze i z miejsca stała się bardzo ważnym ogniwem naszego zespołu. Dlatego cieszymy się, że zostaje u nas jeszcze przynajmniej na kolejny rok, szczególnie, że kusiły ją mocniejsze kluby z kraju czy z zagranicy - mówi Mariusz Polak, menedżer sekcji piłki nożnej kobiet. 

- Katowice to bardzo dobra opcja na rozwój. Już w pierwszym roku dostałam szansę, by poprawić swoje umiejętności i grać na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Dobrze się tutaj czuję i spotkałam się w GieKSie z bardzo dobrą organizacją pracy. Potwierdza to awans do grupy mistrzowskiej. Mecze z najlepszymi zespołami będą dobrym przygotowaniem pod kolejne rozgrywki - mówi Kinga Kozak. 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partner medialny
Partnerzy