Imielin wygrywa „Zagraj na Bukowej”

19.05.2019 10:16

Za nami 9. edycja projektu „Zagraj na Bukowej”. Tegoroczna odsłona przyniosła wiele wspaniałych chwil dla uczestników. Trenowało z nami prawie 2000 dzieci!

Młodzi adepci piłki nożnej przez kilka tygodni trenowali pod okiem piłkarzy GKS-u i trenerów Wielosekcyjnej Akademii „Młoda GieKSa”. Na zakończenia przy Bukowej odbył się Wielki Finał imprezy. Rywalizacja jak zwykle była niezwykle zacięta i – co najważniejsze – przyniosła młodym uczestnikom mnóstwo znakomitej zabawy. Na wszystkich młodych piłkarzy czekały nagrody, gdyż każdemu należą się wielkie słowa uznania. W sportowej rywalizacji najlepsze okazały się drużyny z Pioska i Imielina Decydujące o losach obecnej edycji spotkanie rozegrano na Bukowej w przerwie meczu GKS-u z Bytovią. W nim górą okazała się drużyna z Imielina.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu kolejnej edycji. Liczba uczestników zajęć w tym roku sięgnęła 1956! Już teraz zapraszamy na kolejną edycję „Zagraj na Bukowej”! Zapraszamy do obejrzenia galerii z finałowego dnia.

---
„Zagraj na Bukowej” to wspólny projekt GKS-u Katowice, Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa”, Domu Aniołów Stróżów, Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Urzędu Miasta Katowice. Honorowymi patronami tegorocznej edycji zostali Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa oraz Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka. Patronatem projekt „Zagraj na Bukowej” objął również program PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”. Partnerem akcji została Fundacja Lotto, natomiast sponsorem Głównym akcji jest Randstad. „Zagraj na Bukowej” wspierają także, Egmont, Laserhouse, Legendia i Flyspot. Patronatem medialnym akcję objęły TVP Katowice, Dziennik Zachodni, Nasze Miasto i Strefa Biznesu.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy