Hummel na dłużej z GKS-em Katowice

19.05.2023 08:00

Sportowcy wielosekcyjnej GieKSy przez kolejne dwa sezony będą występowali w strojach hummel.

Duńska marka hummel pozostanie partnerem technicznym GKS-u Katowice. Nowa umowa o współpracy została podpisana na dwa lata. Na jej mocy piłkarki, piłkarze, hokeiści i siatkarze GKS-u Katowice, tak jak przez ostatnie dwa sezony, będą występować w strojach hummel. Dodajmy, że partner techniczny został wybrany w drodze postępowania przetargowego. Tak jak wcześniej oficjalnym dostawcą sprzętu oraz odzieży sportowej do Klubu będzie firma AMH 365 Sport, licencjonowany dystrybutor marki hummel w Polsce.

- Bardzo cieszymy się z kontynuacji umowy z GKS-em Katowice. To Klub wielosekcyjny ze wspaniałą historią i aktualnym sukcesami. Dlatego decyzja o przedłużeniu kontraktu była dla nas priorytetem. Marka hummel regularnie wprowadza nowe kolekcje, korzysta z najnowszych technologii produkcyjnych, a więc zawodniczki i zawodnicy będą mieć dostęp do sprzętu najwyższej jakości. Przed nami również zbliżające się 60-lecie Klubu, w dalszej perspektywie nowy stadion, co niesie za sobą wiele wyzwań m.in przy doborze kolekcji. Mam nadzieję, że wspólnie zaskoczymy pozytywnie całą społeczność Klubu - powiedział Krzysztof Szostak, Manager ds. Sprzedaży w AMH 365 Sport.

Hummel duńska marka, założona w 1923 roku, znana jest z produkcji innowacyjnej i wytrzymałej odzieży, a także obuwia i akcesoriów sportowych. Marka od wielu lat obecna jest w Polsce w różnych dyscyplinach, w tym w piłce ręcznej, piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, tenisie, czy pięcioboju nowoczesnym. Dla marki hummel sport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Dlatego motto marki jest niezmienne od lat i brzmi „Zmieniamy świat przez sport". Hummel od lat przykłada ogromną wagę do o zrównoważonego rozwoju. Już w 2011 roku marka zaprezentowała kolekcję odzieży powstałej z przetworzonych plastikowych butelek.

Więcej informacji na www.hummel.pl oraz na amh365sport.pl.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga