Gwiazdy zagrają dla Domu Aniołów Stróżów

17.02.2020 11:28

Aktorzy, muzycy, kabareciarze, gwiazdy telewizji i sportowcy – ponad 30 znanych i lubianych osób weźmie udział w Anielskim Meczu Charytatywnym Gwiazd organizowanym w niedzielę, 29 marca w katowickim Spodku. GKS Katowice jest partnerem tego wydarzenia.

Celem imprezy jest wsparcie dzieci z pogórniczych i pohutniczych dzielnic śląskich i zagłębiowskich miast. Dochód ze sprzedaży biletów – dostępnych w ticketportal.pl – w całości zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów”, prowadzącego swoją działalność już od ponad 25 lat. W trakcie wydarzenia nie zabraknie sportowej rywalizacji, a także atrakcji dla całych rodzin. Organizatorzy przygotowują m.in. niespodziankę dla fanów piłkarskiej Reprezentacji Polski, która 31 marca na Stadionie Śląskim zmierzy się z Ukrainą.

Kibice obecni w Spodku na Anielskiego Charytatywnego Meczu Gwiazd będą mogli spotkać się m.in. z Viki Gabor (zwyciężczyni 17. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci), Olivierem Janiakiem (prezenter telewizji TVN), Krzysztofem „Jankesem" Jankowskim (prezenter Radia „ESKA"), Joanną Jędrzejczyk (mistrzyni MMA), aktorami Alżbetą Lenską i Rafałem Cieszyńskim (państwo Gibalscy, bohaterowie serialu TVP „Ojciec Mateusz"), Marcinem Wyrostkiem (wirtuoz akordeonu). Swój udział w wydarzeniu zapowiedzieli również m.in.  Grupa Pectus, Kabaret Czesuaf, Patryk Skrzydło, czyli raper i producent muzyczny Lav’, aktorzy Kasia Bujakiewicz, Monika Mrozowska i Kuba Wesołowski. Artyści, sportowcy i gwiazdy telewizji staną do rywalizacji w halowej piłce nożnej. Roli komentatora ich zmagań podejmie się Tomasz Zimoch.

W Spodku, obok sportowej rywalizacji, nie zabraknie także atrakcji dla całych rodzin.  – To będzie wyjątkowo aktywna, anielska niedziela w Spodku. Emocje sportowe, okazja do osobistego spotkania z ulubieńcami, koncerty gwiazd i konkursy z nagrodami, a także strefy zabawy przygotowane przez naszych partnerów. Przygotowujemy także niespodziankę dla fanów Reprezentacji Polski – zapowiada Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Zmagania sportowe i dobra zabawa pozostają istotnymi, ale nie najważniejszymi elementami meczu. Głównym celem imprezy jest wsparcie dzieciaków z pogórniczych i pohutniczych dzielnic w miastach Śląska i Zagłębia. Na co dzień, już od ponad 25 lat, pomagają im pracownicy i wolontariusze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów". Dochód ze sprzedaży biletów w całości zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia. Bilety można kupić poprzez Ticketportal.pl.

Pieniądze potrzebne są m.in. na codzienną pomoc, opiekę i edukację dzieci w świetlicach, klubach i programach ulicznych oraz realizację programów rozwojowych. Z takiego wsparcia korzysta grono kilkuset dzieci i młodzieży z Katowic, Chorzowa i Sosnowca. Więcej informacji o wydarzeniu na anioly24.pl.

Miło nam poinformować, że GKS Katowice został partnerem Anielskiego Charytatywnego Meczu Gwiazd.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy