Grupa 3S nadal z GieKSą

07.02.2020 10:34

Grupa 3S pozostaje z GKS-em Katowice jako Złoty Partner Klubu Biznesu.

Grupa 3S wspiera realizację wizji biznesowych swoich Klientów poprzez projektowanie i wdrażanie rozwiązań teleinformatycznych. Koncentrujemy się na projektach sieciowych, usługach chmury obliczeniowej, unified communications oraz technologiach wspierających bezpieczeństwo danych w biznesie. Bazą dla świadczonych przez nas usług jest własna infrastruktura: sieć światłowodowa o długości 3800 km oraz klaster rozproszonych geograficznie, sześciu obiektów data center. W skład Grupy 3S, zatrudniającej 250 osób, wchodzą spółki 3S i 3S Data Center zlokalizowane w Katowicach. Właścicielem Grupy 3S jest P4, lider telefonii mobilnej, operator sieci PLAY. Więcej na 3s.pl

- Grupa 3S z przyjemnością pozostaje w drużynie Klubu Biznesu GKS Katowice i kontynuuje dostarczanie usług telekomunikacyjnych i data center dla spółki GKS GieKSa Katowice. Współpraca z instytucjami sportowymi wpisuje się w naszą strategię odpowiedzialnego biznesu, w ramach której wspieramy organizacje i inicjatywy promujące aktywność fizyczną i sportową rywalizację – powiedział Marcin Młodożeniec, dyrektor marketingu i PR w 3S.

- Po raz kolejny chcemy bardzo podziękować Grupie 3S za okazane nam zaufanie. Cieszymy się, że jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży, która swoją siedzibę ma w Katowicach zdecydowała się w dalszym ciągu wspierać nasz Klub. To dla nas powód do dumy, ale także impuls do jeszcze bardziej wytężonej pracy - mówi Bartosz Malaka, menedżer ds. sprzedaży. 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Sponsor
Premium
Partner
platynowy
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy