GKS złoży wniosek w sprawie limitu publiczności

05.06.2021 19:34

Informacja w sprawie wejściówek na mecz GKS Katowice - Stal Rzeszów.

GKS Katowice swój najbliższy mecz rozegra w poniedziałek 7 czerwca o godz. 20.25. Naszym rywalem będzie Stal Rzeszów. Sprzedaż biletów na ten mecz została już zakończona. Przypominamy, że zgodnie z dotychczasowymi przepisami oraz uzyskaną przez Klub zgodą na trybunach obiektu przy Bukowej może zasiadać 1862 widzów (25 proc. pojemności obiektu).

W sobotę ukazało się nowe rozporządzenie Rady Ministrów, które przewiduje, że limity przy organizacji imprez nie dotyczą osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. W związku z tym w poniedziałek Klub złoży w Urzędzie Miasta Chorzów wniosek o zgodę na organizację meczu przy zwiększonej publiczności.

Jeżeli stosowną zgodę uda się uzyskać to Klub niezwłocznie uruchomi stacjonarną sprzedaż biletów dla OSÓB ZASZCZEPIONYCH, KTÓRE CHCĄ KUPIĆ WEJŚCIÓWKI DLA SIEBIE. Ważne: do zakupu biletu niezbędne będzie okazanie certyfikatu z Indywidualnego Konta Pacjenta, który świadczy o zaszczepieniu. Dodatkowo niezbędne będzie własnoręczne podpisanie stosownego oświadczenia.

Pragniemy podkreślić, że Klubowi zależy, aby poniedziałkowy mecz został rozegrany przy maksymalnie licznej i zgodnej z prawem liczbie kibiców.

Przypominamy, że karnetowicze, którzy nie mogą pojawić się na tym spotkaniu, mogą przekazać swoją wejściówkę innym. Jak to zrobić? Sprawdź TUTAJ. Przypominamy też o transmisji spotkania w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. 

Do wszystkich kibiców, którzy wybierają się na mecz apelujemy też o przyjście w żółtych barwach.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga