GKS – Wigry. Darmowy wstęp dla dzeci

30.08.2017 11:54

Przy okazji ligowego meczu GKS Katowice – Wigry Suwałki, który odbędzie się w sobotę 9 września o godz. 18:00 przy Bukowej, zaplanowano wiele atrakcji dla najmłodszych fanów GieKSy.

Nasi najmłodsi kibice wrócą z Bukowej z niezapomnianymi wspomnieniami. Wszystkie dzieciaki do 15. roku życia będą miały darmowy wstęp na stadion. Wystarczy, że wymienią vouchery na darmowe bilety jednorazowe. Vouchery będziemy rozdawać 4 września w szkołach podczas akcji marketingowych. Reszta młodych fanów (nie posiadająca voucherów) otrzyma darmowe bilety w kasach w dniu meczu.

Oprócz darmowego wejścia dzieciaki poczują się wyjątkowo także z innego powodu. Przy Trybunie Głównej powstanie specjalna Strefa Animacyjna, gdzie zadbamy o najmłodszych. Będzie możliwość skorzystania z dmuchańców, malowania twarzy i wielu innych miłych niespodzianek. Zapraszamy na trójkolorową ucztę piłkarską i rozrywkową całe rodziny!

Dorosłym kibicom przypominamy, że wejściówki można nabywać w sklepie "Strefa GieKSy" (siedziba klubu, p. 145, ul. Bukowa 1a), na stronach Kupbilet.pl i bilety.gkskatowice.eu oraz w salonach "EMPIK".  

Pojawmy się na stadionie w tym wyjątkowym dniu i znów pokażmy, że Bukowa słynie z pozytywnej, rodzinnej atmosfery!

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga