GKS Katowice - Śląsk II Wrocław [WSZYSTKO O MECZU]

30.04.2021 16:52

GKS Katowice rozpoczyna intensywny miesiąc. W sobotę 1 maja rozegramy domowe spotkanie z drugą drużyną Śląska Wrocław. Transmisja na sportize.pl oraz w aplikacji eWinner.

Katowiczanie chcą czym prędzej zapomnieć o wpadce, jaka przydarzyła się drużynie w Krakowie. Podopieczni trenera Rafała Góraka nie mieli wielu argumentów w rywalizacji z Garbarnią i ostatecznie musieli uznać wyższość przeciwnika (0:2). Szansa na zrehabilitowanie się za porażkę już w sobotę 1 maja. GieKSa wraca na Bukową, gdzie podejmie Śląsk II Wrocław. Początek spotkania o godzinie 18:00. Transmisja na platformie sportize.pl oraz w aplikacji eWinner. Więcej na ten temat TUTAJ

RAZEM PRZECIW DEPRESJI

Naszym kolejnym rywalem będzie zespół, który cały czas liczy się w walce o baraże. Z dorobkiem 39 punktów wrocławianie zajmują 10. miejsce w tabeli eWinner 2. ligi. Na przestrzeni całego sezonu wielokrotnie napsuli krwi bardziej doświadczonym przeciwnikom. W zespole występują głównie młodzi zawodnicy od lat rozwijający się w Akademii Śląska Wrocław. Cechuje ich duża fantazja przez to zespół ma spore wahania formy. Po trzech zwycięstwach z rzędu, w ostatnich trzech meczach zanotowali trzy porażki, w tym jedną szczególnie bolesną, gdy w Chojnicach przegrali 0:6. 

Przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji Sportowe Katowice

W rundzie jesiennej GieKSa na stadionie przy ul. Oporowskiej we Wrocławiu wygrała 3:0 po golach Arkadiusza Woźniaka oraz Marcina Urynowicza. Zespół z Bukowej zaprezentował wówczas dobrą formę i od początku do końca dyktował przeciwnikowi warunki. Mamy nadzieję, że podobnie ułoży się dla nas sobotnia potyczka. - Nie chcemy tracić kolejnych punktów. Zdajemy sobie sprawę z naszej pozycji wyjściowej. Nie chcemy się oglądać na innych i w kolejnych meczach zrobimy to, co do nas należy. Ja wierzę, że stać na na znacznie lepszą grę - mówił Grzegorz Rogala. Ze względu na obecne regulacje mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Relacja LIVE z meczu na gkskatowice.eu i na naszych profilach na FACEBOOKU oraz TWITTERZE.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
eWinner 2. Liga