GKS i hummel razem dla zdrowia psychicznego dzieci

27.11.2023 16:33

Weź udział w licytacjach unikatowych koszulek GKS-u Katowice i wesprzyj ważną akcję społeczną organizowaną przez Polską Akcję Humanitarną.

Wielosekcyjny GKS Katowice i hummel, partner techniczny klubu, łączą siły i razem zachęcają do udziału w wyjątkowych licytacjach. Do zdobycia są unikatowe koszulki wszystkich sekcji sportowych GieKSy. Na koszulkach, w jakich na co dzień występują piłkarze, piłkarki, siatkarze i hokeiści naszego Klubu, znalazło się bowiem logo Polskiej Akcji Humanitarnej. Dodatkowo sportowcy wszystkich sekcji złożyli na tych wyjątkowych koszulkach swoje autografy.

GKS i hummel wspierają w ten sposób istotny program organizowany przez Polską Akcję Humanitarną. Program Pajacyk dotyczy wsparcia psychologicznego i społecznego dla dzieci i młodzieży w całej Polsce.  W programie tym PAH skupia się na potrzebach dzieci i młodzieży związanych ze zdrowiem psychicznym i ich ogólnym dobrostanem. Poprzez organizację aukcji chcemy nie tylko wesprzeć program finansowo, ale także pokazać, że ich zdrowie psychiczne dzieci jest dla nas ważne!

Licytacja koszulek odbywa się na stronie Allegro Charytatywni i potrwa do godz. 11:00 w czwartek 7 grudnia.

KOSZULKA PIŁKARZY -> LICYTUJ
KOSZULKA PIŁKAREK -> LICYTUJ
KOSZULKA SIATKARZY -> LICYTUJ
KOSZULKA HOKEISTÓW -> LICYTUJ

Gorąco zachęcamy do udziału w licytacji i wsparcia akcji!O programie PAJACYK

Młode osoby zmagają się z depresją, samotnością, trudnościami w budowaniu relacji z rówieśnikami, niską samooceną, brakiem motywacji. Często zdarza się, że nie dostają wystarczającego wsparcia od odpowiedzialnych za nie osób dorosłych, uzależniają się od internetu, na własną rękę poszukują sposobu, aby sobie pomóc. Jest to problem, który dotyka dzieci i młodzież w całym kraju, ale ciągle w niewystarczającym stopniu rozmawiamy o nim i próbujemy przeciwdziałać. W naszym społeczeństwie ciągle dominuje postawa bagatelizowania problemów dzieci i młodzieży. Określanie ich, jako nieprawdziwych, czy mniej ważnych od problemów osób dorosłych. Odpowiedzią Polskiej Akcji Humanitarnej na tę niepokojącą sytuację jest nowy program Pajacyka dotyczący wsparcia psychologicznego i społecznego dla dzieci i młodzieży w całej Polsce.  Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

---
W DNA hummela od zawsze był i jest sport. Dla nas sport to coś więcej niż tylko aktywność fizyczna. To międzynarodowy język, który burzy podziały polityczne, rasowe, kulturalne i religijne. Dlatego motto marki jest niezmienne od lat i brzmi "Zmieniamy świat przez sport"

Allegro Charytatywni powstało w 2014 roku, aby umożliwić klientom Allegro pomaganie podczas zakupów online, a organizacjom pozarządowym – prowadzenie zbiórek i pozyskiwanie środków na ważne cele społeczne. Allegro nie pobiera żadnych opłat za wystawienie przedmiotu, ani prowizji od sprzedaży ofert charytatywnych. Całkowity dochód ze wszystkich ofert charytatywnych przekazywany jest bezpośrednio na konto organizacji prowadzącej zbiórkę. Więcej na: charytatywni.allegro.pl

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga