Bilety na mecz GKS Katowice - Skra Częstochowa

09.10.2021 15:51

W sobotę 16 października kolejny mecz przy Bukowej. Uwaga! Na to spotkanie nie obowiązują karnety. Dzieci do lat 13 mają wstęp wolny.

Spotkanie 13. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Skrą Częstochowa odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 20.30. Mecz będzie transmitowany na platformie Polsat Box Go Sport.

Przypominamy, że formalnie gospodarzem spotkania będzie klub z Częstochowy. Na wniosek Skry Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyraził zgodę na rozegranie zawodów na obiekcie gości, czyli na Stadionie Miejskim w Katowicach przy ul. Bukowej.

W związku z organizacją przy Bukowej dodatkowego meczu informujemy, że na to spotkanie NIE OBOWIĄZUJĄ KARNETY. Honorując jednak wszystkich karnetowiczów przygotowaliśmy dla nich tańsze wejściówki.

KUP BILET NA MECZ GKS - SKRA I ODBIERZ KARTĘ FORTUNA KLUB PLUS

Ceny biletów na Trybunę Główną wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Natomiast ceny biletów na Blaszok wynoszą: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).

Ceny biletów dla kibiców posiadający karnety na sezon 2021/22 wynoszą odpowiednio 15 zł (Trybuna Główna), 10 zł (Blaszok) i 5 zł (ulgowy).

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej.

Prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na mecz, by uniknąć kolejek na bramkach wejściowych. BRAMY STADIONU OTWIERAMY NA 90 MINUT PRZED POCZĄTKIEM SPOTKANIA.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner premium
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga