Bilety na mecz GKS Katowice - Skra Częstochowa

09.10.2021 15:51

W sobotę 16 października kolejny mecz przy Bukowej. Uwaga! Na to spotkanie nie obowiązują karnety. Dzieci do lat 13 mają wstęp wolny.

Spotkanie 13. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy GKS-em Katowice a Skrą Częstochowa odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 20.30. Mecz będzie transmitowany na platformie Polsat Box Go Sport.

Przypominamy, że formalnie gospodarzem spotkania będzie klub z Częstochowy. Na wniosek Skry Departament Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN wyraził zgodę na rozegranie zawodów na obiekcie gości, czyli na Stadionie Miejskim w Katowicach przy ul. Bukowej.

W związku z organizacją przy Bukowej dodatkowego meczu informujemy, że na to spotkanie NIE OBOWIĄZUJĄ KARNETY. Honorując jednak wszystkich karnetowiczów przygotowaliśmy dla nich tańsze wejściówki.

KUP BILET NA MECZ GKS - SKRA I ODBIERZ KARTĘ FORTUNA KLUB PLUS

Ceny biletów na Trybunę Główną wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 40 zł (rodzinny dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Natomiast ceny biletów na Blaszok wynoszą: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy).

Ceny biletów dla kibiców posiadający karnety na sezon 2021/22 wynoszą odpowiednio 15 zł (Trybuna Główna), 10 zł (Blaszok) i 5 zł (ulgowy).

Informujemy, że bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 13 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasach Stadionu Miejskiego działać będą także specjalne punkty wsparcia sprzedaży internetowej.

Prosimy o jak najwcześniejsze przybycie na mecz, by uniknąć kolejek na bramkach wejściowych. BRAMY STADIONU OTWIERAMY NA 90 MINUT PRZED POCZĄTKIEM SPOTKANIA.

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga