Balonolandia partnerem GKS-u Katowice

22.07.2022 16:19

Nowy partner GieKSy pomoże w przygotowywaniu niespodzianek dla najmłodszych fanów.

W gronie partnerów wielosekcyjnego GKS-u Katowice witamy Balonolandia. Zgodnie z zawartą umową otrzymuje tytuł partnera naszego Klubu. Firma specjalizująca się w balonach, dekoracjach i atrakcjach balonowych zadba oczywiście dla niespodzianki dla najmłodszych kibiców GieKSy, którzy zasiądą na sektorach rodzinnych w trakcie organizowanych przez nas meczów.

Balonolandia, to marka firmy PW JM, która poza dekoracjami balonowymi zajmuje się profesjonalną konsultacją w dziedzinie Audio/Video. Balonolandia powstała od jednej paczki balonów i skromnej dekoracji na zlecenie, aby dziś mieć trzy sklepy, dekoratornię i hurtownię zaopatrującą najlepszych artystów balonowych w kraju. Balonolandia jest dumnym „oficjalnym partnerem Sempertex-Europe”, czyli przedstawiciela najlepszego producenta balonów lateksowych na świecie. To partnerstwo daje dostęp nie tylko do najlepszych balonów, ale i do wiedzy z pierwszej ręki – od samego producenta oraz wszystkich innych „oficjalnych partnerów”, czyli najlepszych artystów balonowych na świecie, z których Sempertex utworzył elitarną społeczność.

Balonolandia tworzy najbardziej wyrafinowane i spektakularne dekoracje balonowe, ale z taką samą troską i pieczołowitością traktuje także klientów, którzy przychodzą do sklepów w Katowicach i Świętochłowicach po pojedyncze baloniki z helem. Od pojedynczych balonów, poprzez skromne bukieciki balonów z helem aż po pełnowymiarowe dekoracje mieszkań, sal, scen czy imprez firmowych sprzedajemy balony. Zapraszamy do salonów Balonolandii. Szczegóły na stronie internetowej balonolandia.pl

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partner motoryzacyjny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga