Apel kibiców GieKSy

14.03.2020 16:39

Apel fanów GKS-u Katowice opublikowany w mediach społecznościowych.

„Drodzy GieKSiarze!

Przed nami nieoczekiwany czas próby, czas w którym możemy wspólnie osiągnąć bardzo wiele i zawalczyć o zdrowie nasze i naszych najbliższych, które dla każdego z nas jest bezcenne.

Apelujemy abyście pomogli seniorom, których macie wokół siebie, sąsiadom, dziadkom, wujkom, ciociom, którzy są w największej grupie ryzyka, dla których koronawirus jest szalenie niebezpieczny.

Dla nich wyjście do sklepu na zakupy spożywcze, spacer z psem czy odbiór listu poleconego z poczty, tak jak wcześniej wspomnieliśmy, może być niebezpieczny dla ich zdrowia i życia. Dlatego też prosimy Was abyście w tym czasie pomogli im w tych jakże prostych czynnościach dla nas.

Zapukajcie do sąsiada z bloku, kamienicy, z domu obok czy nie potrzebuje pomocy. Udowodnijmy kolejny raz, że potrafimy wiele zdziałać jako najlepiej zorganizowana grupa osób w tym mieście.

Apelujemy również abyście zadbali o siebie i Waszych najbliższych i pozostali w domach, jeśli nie macie potrzeby wychodzenia! Imprezy, spotkania towarzyskie, niepotrzebne zakupy mogą poczekać! Wychodźcie tylko w uzasadnionych przypadkach! Dbajcie o siebie, GieKSiarze!”

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Przyjaciel
GieKSy
Partnerzy techniczni
Partnerzy