Aleksandra Noras menedżerką sekcji kobiet

20.07.2021 13:33

Nowa funkcja Aleksandry Noras w sekcji piłki nożnej kobiet.

W ostatnim czasie rolę menedżera sekcji i jednocześnie trenera zespołu pełnił Witold Zając. Od teraz w pełni skupi się on pracy w roli szkoleniowca, a obowiązki menedżera obejmuje Aleksandra Noras.

30-letnia Noras, absolwentka katowickiej AWF,  jest wychowanką GKS-u. W trakcie swojej kariery piłkarskiej reprezentowała także 1. FC Katowice, TS Mitech Żywiec, z którym wywalczyła brązowy medal mistrzostw Polski oraz Górnika Łęczna, w barwach którego sięgnęła po wicemistrzostwo kraju. W 2017 r. powróciła do Katowic, a rok później świętowała z GieKSą awans do Ekstraligi. Po zakończeniu kariery sportowej objęła funkcję kierowniczki zespołu. Obecnie przejęła odpowiedzialność za całą sekcję jako jej menedżerka.

- Dziękuję Zarządowi Klubu za zaufanie i powierzenie nowych obowiązków oraz wszystkim pracownikom GKS-u za wsparcie w trakcie pierwszych dni mojej pracy. To dla mnie spore wyróżnienie i zrobię wszystko, aby podołać zadaniu. Obecnie najważniejszym wyzwaniem jest jak najlepsze przygotowanie sekcji do nowego sezonu Ekstraligi - mówi Aleksandra Noras.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Główny sponsor klubu
Partner
Złoty
Partner srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga