GKS Katowice: Kudła - Wasielewski, Jaroszek, Jędrych, Repka, Rogala - Błąd (86. Ćwielong), Kozubal, Shibata (77. Mak), Marzec (86. Pietrzyk) - Bergier.

Odra Opole: Haluch - Piroch, Niziołek, Kamiński W. (60. Continella), Hebel (60. Sarmiento), Czapliński, Spychała, Szrek, Antczak (78. Surzyn), Kamiński M., Galán.

Haluch łapie wrzutkę Bergiera.

Powstrzymujemy groźny rajd Galana.

Doliczone 4 minuty.

GKS w polu karnym Odry, zablokowany strzał Jędrycha.

Potężne zamieszanie przed naszą bramką, ale piłka ostatecznie opuszcza boisko i zacznie Kudła.

Ćwielong za Błąda i Pietrzyk za Marca.

Za dużo niefrasobliwości w grze GKS-u.

Groźne podanie Błąda do Kudły... na szczęście piłka nie leciała w światło bramki.

Faulowany Mak, szansa na wrzutkę w pole karne.

Żółta kartka dla Czaplińskiego.

Akcja GKS-u na połowie Odry, odrobinę za daleko piłkę wypuścił sobie Błąd.

Surzyn za Antczaka.

Mak za Shibatę.

Sarmiento podwyższa dla Odry wykorzystując moment zawahania Dawida Kudły.

Continella strzela piękną bramkę dla Odry.

Shibata w pole karne po ziemi, ale bez kłopotów piłkę łapie Haluch.

Zakotłowało się w naszej szesnastce, Rogala oddala na moment zagrożenie.

Wrzutka Repki, do piłki próbował dopaść Marzec, ale ostatecznie zacznie bramkarz Odry.

Uderzenie Marca z 25 metrów, trafia jednak prosto w Halucha.

A teraz żółty kartonik zobaczył Antoni Kozubal.

Żółta kartka dla Continelli za faul na Marcu.

Gra przerwana z powodu problemów Bergiera, ale napastnik GKS-u będzie kontynuował grę.

Continella za Kamińskiego i Sarmiento za Hebla.

VAR sprawdził sytuację i niczego się nie dopatrzył, walczymy!

GOL! Doprowadzamy do remisu! Strzelcem Jaroszek.

GKS cały czas naciska, kolejna szansa z rzutu rożnego.

Wasielewski mógł zaskoczyć Halucha podaniem z linii końcowej, ale piłka ostatecznie opuściła boisko.

Rogala dopadł do piłki zagrywanej w pole karne, ale jej niestety nie opanował.

GKS na połowie Odry, szukamy sposobu na obronę rywala.

Główka Repki, niewiele zabrakło.

Będzie rzut rożny dla GKS-u.

Zaczynamy drugą połowę, do boju GKS!

Rogala do Błąda w pole karne! Ten niestety nie trafia w bramkę.

Uderzenie Wasielewskiego! Łapie bramkarz Odry.

Doliczone 2 minuty.

Szybka akcja GKS-u, niestety zabrakło ostatniego dobrego podania.

Faul w polu karnym Odry po długiej walce o górną piłkę.

Rzut rożny dla GieKSy.

Wrzutka Wasielewskiego, ale do piłki dopada rywal.

Kudła wypluł strzał rywala przed siebie, po chwili się poprawia, ale było groźnie.

Bomba Galana, łapie Kudła.

Faul Kamińskiego na Błądzie. Obrońcy Odry się upiekło.

Wrzutka Kozubala ze stałego fragmentu. Nad głowami wszystkich zawodników w polu karnym i zacznie Haluch.

Żółta kartka dla Antczaka.

Uderzenie Bergiera nad poprzeczką.

Żółta kartka dla Wojciecha Kamińskiego.

Odrze udaje się uspokoić sytuację przed własnym polem karnym.

Rzut rożny dla GKS-u po próbie podania Wasielewskiego.

Kozubal szukał w polu karnym Bergiera, ale pierwszy do piłki dopada obrońca opolan.

Piroch wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i otwiera wynik meczu.

Kudła łapie wrzutkę Galana, w ostatnich minutach aktywniejszy rywal.

Dośrodkowanie w pole karne Odry, rywal oddal zagrożenie.

Dośrodkowanie Odry, ale Galan faulował Kudłę.

Dynamiczna akcja Galana z prawej strony. Oddał uderzenie, które zatrzymuje się na bocznej siatce naszej bramki.

Strata Repki, Hebel uderzał z 20 metrów, ale obok bramki strzeżonej przez Dawida Kudłę.

Repka z 30 metrów! Centymetry nad poprzeczką.

Repka uderzał głową, trafia w Halucha. Wcześniej jednak faul na rywalu i zacznie bramkarz Odry.

Niesygnalizowane uderzenie Wasielewskiego, obrońca wybija na rzut rożny.

Wrzutka Kozubala, nikt nie przecina i futbolówka ląduje w rękach Halucha.

Repka ruszył z kontrą, podał do Bergiera, ale w porę wraca jeden z obrońców Odry i przerywa akcję.

Repka próbował uruchomić Bergiera, ale ten nie dopadł do piłki zagrywanej w pole karne.

Uderzenie Kozubala, ale zabrakło precyzji. Wcześniej znakomite podanie otwierające od Repki.

Uderzenie z dystansu Galana, piłka nad poprzeczką bramki GKS-u.

Rogala dośrodkował mocno, Haluch bał się, że piłka może wpaść na długi słupek, ale ostatecznie bramkarz Odry zacznie z piątki.

Faul Jaroszka w środku pola. Sędzia na razie tylko naszego środkowego obrońcę ostrzegł.

Błąd dogrywał w pole karne, ale nieudane uderzenie głową Marca.

Od początku wysoki pressing Odry.

• Obie ekipy na boisku, za moment rozpoczynamy mecz.

• Przed nami mecz 27. kolejki Fortuna 1 Ligi. GKS Katowice przy Bukowej zmierzy się z Odrą Opole. Z uwagi na pauzy oraz problemy zdrowotne kilku zawodników, trener Rafał Górak zdecydował się na kilka zmian. W pierwszej jedenastce meldują się Bartosz Jaroszek oraz Shun Shibata. Transmisja meczu na Polsat Sport Premium 1, w centrum meczowym STATSCORE lub w pakiecie Polsat Box Go.