Tychy
Sparing, Sparing

GKS Tychy

  • Wołkowicz (16)
1-3

GKS Katowice

  • Dudziński (12)
  • Roginić (70)
  • Wojciechowski (93)

GKS Tychy:

GKS Katowice: Kudła (90. Szczuka) - Wasielewski (60. Krawczyk, 90. Brzozowski), Jaroszek (70. Janiszewski), Jędrych (104. Czopek), Tanżyna (70. Kołodziejski), Rogala (60. Wojciechowski) - Marzec (70, Kościelniak), Figiel (60. Repka), Dudziński (60. Urynowicz), Błąd (70. Bród) - Arak (60. Roginić, 90. Szwedzik).

W ostatnim meczu kontrolnym przed powrotem do zmagań o punkty, GKS Katowice zmierzył się z ligowym rywalem z Tychów. Zespoły zagrały w systemie 45+45+30. W 12. minucie wzorowo rozegrany rzut wolny zamienił na gola Daniel Dudziński. Tyszanie jednak szybko odpowiedzieli. Kontra zakończona faulem w naszym polu karnym oznaczała jedenastkę dla gospodarzy, którą na gola zamienił Krzysztof Wołkowicz. Więcej bramek w pierwszej części nie padło. 

W 60. minucie na boisku zameldowało się pięciu graczy z ławki. Katowiczanie na tym etapie spotkania aktywniej szukali drogi do bramki. Ta sztuka udała się w 70. minucie, gdy GieKSa rozegrała szybką akcję zakończoną strzałem Marko Roginica. Podopieczni trenera Rafała Góraka ponownie wyszli na prowadzenie. Wynikiem 2:1 zakończyła się druga połowa, po której zespoły rozegrały dodatkowe pół godziny gry. Zaraz po rozpoczęciu Zbigniew Wojciechowski wykorzystał szansę w polu karnym i podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Więcej bramek nie padło. 

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga