Sparing, Sparing

GKS Katowice

  • Arak (10)
  • Błąd (45)
2-2

Rekord Bielsko-Biała

  • (13)
  • (41)

GKS Katowice: Szczuka (46. Kukulski) - Rogala (46. Wojciechowski), Janiszewski, Repka, Jaroszek (82. Czopek), Wasielewski (46. Brzozowski) - Błąd (46. Marzec), Figiel (46. Urynowicz), Dudziński, Kościelniak (46. Bród) - Arak (70. Krawczyk).

Rekord Bielsko-Biała:

W sobotnie styczniowe południe GKS Katowice rozegrał kolejny mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Tym razem naszym rywalem był trzecioligowy Rekord Bielsko-Biała. W samej pierwszej połowie padły aż cztery gole. GieKSa wyszła na prowadzenie w 10. minucie za sprawą Jakuba Araka, który wykorzystał składną akcję swojego zespołu. Jednak 3 minuty później Rekord wykorzystał nieporozumienie naszej defensywy i doprowadził do remisu. W 41. minucie goście wyszli z kontrą zakończoną strzałem dającym prowadzenie. GKS-owi udało się wyrównać przed przerwą, gdy Adrian Błąd uderzył z 20 metrów obok słupka. 

Na drugą połowę zespoły wracały z wynikiem 2:2. W składzie naszego zespołu doszło do kilku zmian. GieKSa miałą w tej części wyraźną przewagę i częściej gościła na połowie przeciwnika. Nie potrafiła jednak stworzyć dobrej sytuacji bramkowej. Po jednym z rzutów rożnych groźnie z woleja uderzał Grzegorz Janiszewski, ale piłka przeleciała nad poprzeczką bramki gości. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie. Kolejny sparing podopieczni trenera Rafała Góraka rozegrają już na obozie w Turcji. 

Partner strategiczny
Partner Kluczowy
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Fortuna 1 Liga